gazpostach

Щоби вибори відбулися чесно і прозоро



25 жовтня в Україні відбудуться вибори депутатів місцевих рад, територіальних громад та міських, селищних і сільських голів. Сьогодні завершується передвиборча агітація. Завтра день тиші. А в неділю жителі Тернопільщини обиратимуть кандидатів. Основне завдання громадськості Тернопільщини – щоб місцеві вибори 25 жовтня відбулися чесно, прозоро, з дотриманням демократичних стандартів.

Часто кандидати або партії, щоб отримати потрібний результат використовують нечесні методи, зокрема, штучно збільшують кількість виборців на дільницях, застосовують підкупи, використовують брудні технології.

Інколи політичний цинізм представників деяких кандидатів чи партій вражає. І це притому, що вони завжди закликали усіх дотримуватися законодавства і будь-які вибори проводити чесно і демократично, а нині здатні перетнути межу здорового глузду.

Варто їм нагадати, що в Україні котра йде в європейську спільноту перед законом усі рівні, у тому числі різні політичні партії чи їх представники. Наш край завжди був на передовій демократичних процесів, тому ми повинні показати, як потрібно проводити вибори. Громадськість Тернопільщини, нагадує усім учасникам виборчого процесу, що за нами спостерігатиме весь світ, тож наше завдання, щоб вибори відбулися відкрито, без порушень чинного законодавства. Вистачає вже й того, що Тернопільщина прозвучала на всю Україну, через штучне збільшення кількості виборців на дільницях. Тож хочемо таким кандидатам нагадати, що лише «Дурний  хазяїн  каже:  «На  наш  вік  стане,  а  після  нас  хоч  трава  не рости».

Ми усвідомлюємо, що у день голосування можливі різні провокації, тому найдієвіший спосіб уникнути та попередити їх – вчасно інформувати громадськість.

Тому уся тернопільська спільнота у ці дні має бути по особливому пильною. Крім належного виборчого процесу, пам’ятати, що в країні війна і в нас є зовнішній агресор, який веде проти нашої держави ще й цинічну і лукаву інформаційну війну.

Звертаємося до засобів масової інформації, органів влади, силових структур відслідковувати і не допустити будь-яких провокацій та зриву волевиявлення. Ми повинні забезпечити проведення виборів без жодних варіантів піддати сумніву їх визнання, щоб у світової спільноти не з’явився негативний арґумент відносно України. Тому, ми – громадськість краю, маємо тримати під своїм контролем весь виборчий процес.









Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*