«Щасливої служби, швидкої перемоги та Божого оберегу»

У вихідні народний депутат Олег Барна завітав до воїнів 44-ї Тернопільської артбригади в зону Операції об’єднаних сил. Він відвідав місце їхньої дислокації, передав електричне обладнання, метеостанцію та інші необхідні речі.

Разом із командирами було обговорено питання забезпечення війська. Висловлені пропозиції депутат подасть міністру оборони та начальникові Генерального штабу.

Наступного дня Олег Барна відвідав розташування батальйону «Донбас». До речі, він був створений навесні 2014 року галичанином В’ячеславом Власенком із добровольців зі східних теренів країни. Наразі тут служать і тернополяни. Народний депутат передав їм необхідні засоби гігієни, теплі речі та продукти  харчування. Оглянув побут, скуштував польової каші та поспілкувався з давніми друзями. Зокрема, волонтера Олену («Біла відьма») із Харкова та добровольця із «Правого сектору» Олександра («Подолянин») привітав із одруженням. З молодятами Олег Барна знайомий ще з 2014 року, коли Олена доставляла продукти і «буржуйки» у Дебальцеве, а Олександр воював у Пісках.

Друзі та знайомі визнають: нинішню амуніцію, озброєння, харчування не порівняти з тією, що була у 2014 році. Тепер є чим знищувати ворога й обороняти Україну.

«Ви захищаєте країну, а тому влада, народ завше у боргу перед вами за мирне життя, – запевнив Олег Барна. – І єдність усіх українців – східняків та західників – у захисті держави, її економічному відродженні стане гарантом швидкої нашої перемоги».

На прощання народний депутат побажав військовим  щасливої служби, швидкої перемоги та Божого оберегу.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*