gazpostach

Роман Безсмертний підтримав кандидата в депутати від «Республіканської платформи» Тараса Савчука



Відомий політик і дипломат Роман Безсмертний висловив публічну підтримку приватному підприємцю та громадському діячу Тарасові Савчуку, який балотується від «Республіканської платформи» до міської ради Тернополя.

Про це Роман Безсмертний написав на своїй сторінці у соцмережі.

Він розповів, що познайомився з Тарасом Савчуком під час своєї поїздки в Тернопіль у рамках президентської кампанії. Спілкування з Савчуком видалося цікавим та насиченим.

«Він мене вразив розумом, здатністю аналізувати і робити висновки. Знаєте, сьогодні це неабияка цінність. Поговоривши з ним, відмітив: Тернопіль вражає кадрами», — охарактеризував зустріч з тернополянином Роман Безсмертний.

Політика також приємно здивував той факт, що Тарас Савчук іде на вибори у команді «Республіканської платформи», до заснування й розвитку якої доклався великий патріот Левко Лук’яненко. На думку Романа Безсмертного, Тарас разом із однодумцями зможуть зробити цю політсилу ще потужнішою, наповнити «Республіканську платформу» новими сенсами та енергією.

Насамкінець Роман Безсмертний побажав Тарасові Савчукові успішного старту в політичному житті Тернопілля.

«Тарасе, підтримую твій крок. Тернопільська громада лише виграє від твоєї присутності в міській раді. Коли будеш ухвалювати рішення, завжди глибоко копай і вивчай… зі своїм фірмовим прищуром. Ну, це ти вмієш!», — йдеться у повідомленні.









Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*