25.03.2023 02:37

Повідомити про новину

Поширити:

Як ми повідомляли в минулих номерах «Свободи», закінчився Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Писанка для Папи», у якому брали участь і наші юні земляки. Усього на конкурс надійшла 551 робота з різних куточків України та інших країн. Приємно, що роботи трьох учасниць з Тернопільщини були оцінені поважним журі дипломами переможців.

 Зокрема, диплом з відзнакою в номінації «Оригінальність інтерпретації теми» отримала учасниця дитячої творчої студії «Дивотворчики» Анастасія Бородай (8 років, м. Тернопіль), диплом переможця в номінації «Композиційне та колористичне рішення» здобула учениця  ЗОШ І–ІІ ст. села Дзвиняч, що на Заліщанщині, Христина Яцків (9 років), диплом з відзнакою в номінації «Емоційний відгук» отримала 14-річна учениця Бучацької художньої школи ім. О. Ментуса Софія Васьків (с. Соколів).

Нагадаємо, що конкурс проводили з ініціативи та організації асоціації «Ucraina CreAttiva APS» (Рим) за підтримки Посольства України при Святому Престолі (Ватикан) та Посольства України в Італії до 20-річчя візиту Святого Йоана Павла Другого в Україну та 85-річного ювілею Папи Римського Франциска.
 

Теги: конкурс

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.