gazpostach

Представлено нового керівника Бучацького лісгоспу

14 січня колективу державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» представлено нового керівника. Ним, згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України 10 січня 2019 року, № 5-к, призначено Ігоря Сергійовича Романишина.

З наказом присутніх на нараді працівників апарату та державної лісової охорони підприємства ознайомив начальник обласного управління Олег Яремко. Він побажав Ігорю Романишину успіхів, а колективу – розуміння, злагодженості у виконанні спільного завдання – охороні й збереженні лісових ресурсів, збільшенні лісистості за рахунок залісення на нових землях, досягненні підприємством статусу одного з кращих в області.

Висловлюючи вдячність колишньому директору підприємства Володимиру Чапрану за роботу, особливо щодо організації функціонування постійно діючих рейдових бригад охорони лісів від самовільних рубок та незаконного використання корисних копалин на території державного лісового фонду, здійснення відповідних заходів щодо мінімізації випадків незаконних рубок, Олег Яремко запевнив, що новий очільник підприємства не лише продовжить роботу в цій царині, а й викоренить таке поняття, як самовільна рубка.

У нараді взяв участь голова Бучацької районної ради Віталій Фреяк, який побажав новопризначеному керівникові спроектувати роботу лісового господарства району так, аби повернути йому втрачений колись рейтинг одного з найуспішніших лісогосподарських підприємств не лише в області, а й в країні, що гарантуватиме позитивну динаміку в розвитку.

Звертаючись до колективу, Ігор Романишин озвучив бачення розвитку лісгоспу, а з огляду на те, що в лісовому господарстві Ігор Сергійович людина не нова і має не один десяток років досвіду роботи в галузі, організаторських здібностей йому не позичати, тож роботу нового керівника оцінюватимуть не лише лісівники, а й громада району ввіреного йому лісогосподарського підприємства.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*