Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на проживання – унікальне право для особи без громадянства України проживати на її території. Також цей іноземець отримує можливість безперешкодно перетинати кордон з Україною і користуватися медичним обслуговуванням і послугами, як звичайний громадянин. Важливо враховувати, що такий документ видається виключно на обмежений проміжок часу.

Хто має право оформити тимчасовий вид на проживання?

Згідно із законом України є цілий перелік осіб, які мають можливість оформляти посвідку на проживання. До них належать такі категорії:

  • працевлаштовані громадяни;
  • одруження з громадянином України або особою з ПМЖ;
  • участь в міжнародних проектах щодо захисту природи та медичної сфери;
  • служба в релігійній організації;
  • робота в представництвах міжнародних організаціях або банках;
  • праця в іноземних ЗМІ.

Досить часто посвідка на тимчасове проживання отримується студентами, які приїжджають вчитися в Україну. Вони оформляють це посвідчення на весь навчальний рік і кожен раз приносять документ з навчального закладу, щоб продовжувати вид на проживання.

Які документи потрібні для отримання посвідки на проживання?

В першу чергу потрібно відзначити, що іноземець повинен надати посвідчення особи і переклад на українську мову, завірений нотаріусом. Необхідно докласти квитанцію про сплату консульського збору і медичний поліс.

Але найголовніше – надати документ, який дає право на отримання посвідки на проживання. Оформлення цього дозвіл не є простим завданням. З цієї причини краще всього скористатися консультацією фахівців у Львові. Більш детальну інформацію щодо цього питання можна отримати на нашому сайті. Тут завжди найактуальніші дані, які обов’язково знадобляться іноземцю, що бажає отримати тимчасову посвідку на проживання.

Детальнішу інформацію можна переглянути на нашому сайті