gazpostach

Пільговий період оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації добігає кінця

У Тернопільській митниці ДФС нагадують громадянам, що 22 лютого 2019 року     о 24 год. закінчується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

Тобто, вже 23 лютого 2019 року при митному оформленні транспортних засобів громадян акцизний податок стягуватиметься у повному обсязі.

Новий порядок митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією діє з 25 листопада 2018 року.

За словами начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, оформити легковий транспортний засіб із застосуванням пільги громадяни зможуть, якщо подана з метою оформлення транспортного засобу для вільного обігу та прийнята митницею електронна митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа, у якій відсутні будь-які зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо). Не зможуть у разі, якщо до 22 лютого цього року включно оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію, відсутня можливість для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації, якщо станом на 22 лютого 2019 року транспортний засіб заїхав або ж перебуває у пункті пропуску через Державний кордон України та оформлюється, чи очікує оформлення попередньої митної декларації.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*