gazpostach

Перемога у Всеукраїнському конкурсіНаціональна бібліотека України для дітей спільно з Посольством Киргизької Республіки організували низку культурно-мистецьких заходів до Тижня культури Киргизстану в Україні. Здавалося б, а що нам до того?

Справа в тому, що у Всеукраїнському конкурсі «Сторінками книг Чингіза Айтматова» взяли участь понад 4000 дітей з усіх куточків України. Серед них – і юні козівчани – Олеся Фіялка, Анна Кутнів, Вікторія Тучапська, сестри Любов та Марія Микичаки. Обласні бібліотеки відібрали 150 малюнків – переможців обласного етапу конкурсу та відправили у Київ. І ось у Національній  бібліотеці України для дітей визначили абсолютних переможців у трьох вікових категоріях, а три роботи отримали гран-прі конкурсу.

Перше місце у молодшій віковій категорії здобула восьмирічна козівчанка Марія Микичак за малюнок до повісті «Білий пароплав». Журі визначило, що її малюнок якнайкраще відображає текст з однойменної повісті Чингіза Айтматова.

За результатами конкурсу видавництво «Авіаз» видало альбом, до якого увійшли роботи 150 фіналістів,  серед них – роботи Марії Микичак та Вікторії Тучапської.

Діти родини Микичаків – творчі, ерудовані, постійно відвідують районну бібліотеку. Марія навчається у  школі мистецтв, вчилася малювати у бібліотекаря Надії Боднар, яка й запропонувала  сестричкам взяти участь у  Всеукраїнському конкурсі. Дівчата щиро вдячні  Надії Боднар, а також заступнику директора Козівської ЦБС з роботи з дітьми Ірині Лазарчук, яка супроводжувала їх на конкурс і була порадницею та надійною підтримкою.

Галина КИРИЧУК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*