gazpostach

«Опілля» сплатило на 21% більше податків, ніж минулого рокуЗа підсумками 2018 року ТОВ “Опілля” сплатило до зведеного бюджету 106 мільйонів гривень.

Про це повідомив директор з маркетингу Володимир Гомівка, коментуючи фінансові підсумки підприємства за минулий рік.

Представник підприємства зазначив, що така тенденція є позитивною і сприятливою для місцевої економіки.

“П’ять місяців тому ми сподівалися на те, що у 2018 році зможемо суттєво наростити виробництво, а відтак, збільшити відрахування до бюджету. Цього року сплатили на 21% більше податків, ніж у минулому періоді. Така динаміка є позитивною для місцевої економіки. Адже податки — це кров економіки. Це – кошти, які спрямовуються на фінансування розвитку регіону, медицини, освіти, соціальної сфери”, – сказав Володимир Гомівка.

Представник пивоварів зауважив, що сумлінна сплата податків — це одна з ознак чесного і  відкритого підприємництва.

“Сумлінна сплата податків належить до однієї з головних функцій чесного та відкритого бізнесу. Особливо важливо, що йдеться про місцевий конкурентоспроможний бізнес. Покращуючи свій продукт і виробництво, ми одночасно вносимо частку у покращення нашої малої батьківщини та України загалом. Це дає нам можливості підтримувати різні соціальні, культурні та спортивні акції. Тобто, виконувати важливу функцію з підтримки громади”, – зазначив Володимир Гомівка.

Він також зауважив, що сьогодні підприємство прагне розвитку спільної стратегії з просування усієї продукції, виробленої на Тернопільщині, щоб виграла вся економіка краю.

“На Тернопільщині багато виробників, продукція яких, як і продукція “Опілля”, відома за межами України.  У нас є пропозиція до всіх зацікавлених – об’єднатися для спільного просування тернопільських товарів та послуг у рамках спільної стратегії “Купуй тернопільське!” Такий “регіональний бренд” має означати, насамперед, високу якість. А співпраця мала б кумулятивний ефект і до збільшення надходжень до бюджету. Робила б наші громади більш самодостатніми”, – сказав представник “Опілля”.

Нагадаємо, вже кілька років поспіль “Опілля” належить до найбільших платників податків у області, відраховуючи щорічно близько 100 млн грн податків. Для прикладу, сплачені “Опіллям” кошти становлять близько половини тих, які минулого року були витрачені у Тернополі на охорону здоров’я та медичне забезпечення, близько третини витрачено на функціонування житлово-комунального господарства обласного центру.

Варто зазначити, що “Опілля” належить також до підприємств, які активно підтримують розвиток спорту, зокрема надають підтримку місцевій команді регбі, українським біатлоністам та місцевим дитячим футбольним організаціям.

 

 

 

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*