Оголошено електронну передплату газети «Свобода»

Шановні читачі «Свободи»!

На ваші побажання оголошуємо електронну передплату газети. Тобто, тепер ви отримуєте можливість читати свіжу «Свободу» в будь-якому куточку світу. Але… в електронному варіанті на вашому e-mail.

Вартість електронної передплати:

на тижневик:

– місяць – 16 грн.,

– 3 місяці – 48 грн.,

– 6 місяців – 96 грн.;

Дворазової газети (середа і п’ятниця): 

– місяць – 21 грн.,

– 3 місяці – 63 грн.,

– 6 місяців – 126 грн.

P.S. Вартість передплати для іноземних читачів – в еквіваленті до гривні (без вартості банківських послуг)

PDF-файл, який ви отримаєте, буде адаптований для перегляду на будь-якому комп’ютері (за умови, що у вас встановлена програма для читання PDF-файлів, наприклад Adobe(Acrobat) Reader). Він прийде на ваш e-mail (ел. адреса) і вам не доведеться чекати листоноші.

Оплатити передплату можна двома способами:

в будь-якому поштовому відділенні або відділенні банку

Реквізити: Редакція газети «Свобода», вул. Живова, 11, м. Тернопіль, 46008, Р/р 26000277002 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805,  Код 21157527. В платіжному дорученні необхідно вказати: Передплата на електронну версію газети «Свобода» на __ місяці(в)201_ р.

Телефони для довідок: 23-55-01, 23-55-02 або завітавши до редакції за адресою: м. Тернопіль, вул. Живова, 11, каб. 906, 908.

Увага!

1.Після оплати необхідно принести в редакцію, переслати факсом або відправити поштою (чи електронним листом) підписаний лист-заявку на оформлення передплати. У листі вказати: найменування організації або ПІБ платника, юридичну адресу, період підписки, електронну адресу для отримання газети, телефон контактної особи.

2.Розсилка здійснюється з електронної адреси: svoboda-te@ukr.net.

  1. Передплата на електронну версію видання не надає права на передачу отриманих видань третім особам, як на відшкодувальній так і на безвідплатній основі.