gazpostach

Обрали найкращу медсестру ТернопільщиниУ переддень святкування Дня медичного працівника на базі Чортківського державного медичного коледжу відбувся обласний етап конкурсу «Ескулап-професіонал – 2017», де обирали найкращу медичну сестру області. Це – щорічний традиційний захід, який проводять з метою підняття престижу професії молодших спеціалістів з медичною освітою та підвищення професійного рівня медичних сестер.

Конкурс проходив у два етапи. За звання найкращої медичної сестри змагалися 34 конкурсантки – переможниці районних конкурсів серед обласних та міських лікувально-профілактичних закладів Тернопілля. Відрадно, що вболівати за своїх конкурсанток прибули делегації з лікувально-профілактичних закладів районів та міста Тернополя, очолювані головними лікарями, їхніми заступниками з медсестринства та головними медсестрами.

Гостинно привітали учасників конкурсу директор Чортківського державного медичного коледжу Любомир Білик, міський голова Чорткова Володимир Шматько та гість свята, народний депутат України Олег Барна.

«Конкурс створений для того, аби обрати найкращу медичну сестру області. Проте я переконаний, що ви всі – майстри своєї справи. Я завжди кажу, бо медичні працівники – це ангели в білих халатах, які оберігають людські життя. Приємно, що таких «рятівників» навчають у стінах Чортківського державного медичного коледжу», – зауважив Олег Барна.

Дух змагання на конкурсі підтримувало високоповажне журі, головою якого обрали  начальника управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Богайчука.

Володимир Григорович побажав усій славній медичній родині та присутнім теплого спілкування, приємних вражень, а конкурсанткам – успіху, наснаги, цікавої та плідної роботи. Також очільник охорони здоров’я зазначив, що такий конкурс є важливим етапом для фахового зростання та самовдосконалення, адже робота медичної сестри є вищим духовним благом для суспільства.

За результатами обласного конкурсу «Ескулап – професіонал 2017» переможницею стала Марина Голоюха  (КЗТОР «Тернопільська університетська лікарня»), друге місце розділили Любов Клімик (Бучацька комунальна центральна районна лікарня) та Ірина Мацко  (Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня), а третє місце посіла Анастасія Синишина (Чортківська комунальна центральна районна лікарня).

Конкурс завершився церемонією нагородження. Марина Голоюха представлятиме нашу область на всеукраїнському рівні та боротиметься за титул найкращої медичної сестри країни.

Наталя ЛУКІВ
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*