gazpostach

Обкарадають по-чорному

На мобільний телефон подзвонив чоловік і відрекомендувався працівником банку. Повідомив, що рахунок заблоковано через спробу несанкціонованого доступу і слід негайно змінити паролі. Так пишуть у заявах до поліції люди, які стали жертвами інтернет-шахраїв.

Лише за минулі вихідні у жителів області невідомі викрали понад 45 тисяч гривень. Двоє тернополян змінили паролі і втратили 900 та 12560 гривень кожен. А жителю Хоросткова не пощастило найбільше: зловмисник зумів зняти понад 32 тисячі гривень з картки.

Схема відома, однак, на жаль, і надалі дієва. Залякування про підозрілу спробу зняти кошти з рахунку виводять людей з рівноваги, і вони беззастережно виконують усі вказівки: змінюють паролі, диктують цифри,  зазначені на картці. Згодом власники банківських карток отримують приголомшливе смс-повідомлення: з рахунку зняли увесь залишок.

Аби не потрапити в шахрайські пастки, слід не довіряти незнайомцям конфіденційну інформацію. Вкотре нагадуємо: жоден банківський працівник не телефонує до клієнтів із запитами про захисні коди, номери банківських карток, тощо. Будь-які фінансові операції працівники фінансових установ здійснюють у відділеннях банку, застерігають в обласній поліції.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*