Повідомити новину

Поширити:

Минулого тижня тернопільські футболісти продовжували підготовку до нового сезону.
13 липня під час третього спарингу «Нива» зазнала мінімальної поразки  у Волочиську – 2:1, поступившись місцевому «Агробізнесу».
Попри статус товариського, матч викликав чималий ажіотаж у глядачів – як місцевих, так і уболівальників з Тернополя. Загалом команди продемонстрували доволі якісний футбол та на двох створили чималу кількість гольових моментів.
Господарям вдалося вийти вперед на останній хвилині першого тайму. Новачок «Агробізнеса» Сениця завершив контратаку своєї команди. На початку другого тайму волочиська команда вдруге засмутила Механіва. Ударом головою відзначився Роман Дідик.
Скоротити відрив у рахунку тернополянам вдалося завдяки голу гравця на перегляді – Микити Ходаковського. А незабаром рахунок міг стати рівним, проте після удару Ігоря Семенина м’яч потрапив у поперечину.
Попри поразку підопічні Ігоря Климовського однозначно можуть занести цю гру собі до активу.
«Агробізнес» (Волочиськ)  «Нива» (Тернопіль) – 2:1.
Голи: Синиця 45, Дідик 54 – Ходаковський 65.
А вже наступного дня, 14 липня, футбольний клуб «Нива» Тернопіль експериментальним складом обіграв молодіжку ковалівського «Колоса».
Матч відбувся на тренувальній базі «Ниви» «Ватра». Обидва голи тернополяни провели після перерви. Спочатку забив потенційний новачок Артем Уманець, який реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером. А остаточний рахунок у матчі встановив Андрій Скакун. Він відзначився після передачі Олександра Кобелі.
«Нива» – «Колос» (U-19) 2:0 (0:0).
Голи: 1:0 – Уманець, 2:0 – Скакун.
17 липня «Нива» провела заключний спаринг під час підготовчого періоду. У Львові тернополяни мінімально програли представникові УПЛ – ПФК «Львів».
Єдиний м’яч господарі провели перед фінальним свистком. Ренан скористався обрізкою гравця «Ниви» та реалізував вихід сам-на-сам з Механівим, принісши своїй команді перемогу.
Попри підсумковий рахунок, «Нива» мала всі шанси розраховувати на позитивний результат. Проте команду підвела реалізація. У першому таймі своїми нагодами не скористалися Гатала, Семенина та Різник. А на початку другої частини гри з вигідної позиції у ворота не влучив Семен Вовченко.
Львів’яни теж могли забивати упродовж другого тайму, коли тренерський штаб «Ниви» провів низку замін. Той же Ренан спочатку влучив у поперечину. А потім ударом головою з близької відстані пробивав капітан «Львова» Довгий, але не влучив у рамку.
Цим матчем «Нива» підсумувала підготовчий період, що тривав з 28 червня. Як зазначив головний тренер тернополян Ігор Климовський: «Я задоволений тим, як команда підготувалася до сезону».
«Львів» – «Нива» 1:0
Гол: Ренан (89)
У складі тернополян грали: Механів, Хруставка, Вовченко, Демчук, Дворовенко, Мороз, Проців, Дедух, Семенина, Гатала, Різник.
На заміну виходили: Васько, Зінь, Скакун, Кобеля, Мамешев, Волохатий, Козак, Малащук, Бичек, Кисленко.
Тим часом Центральна рада ПФЛ під час засідання внесла корективи до списку команд, які братимуть участь у новому сезоні.
Закарпатський «Минай» продовжить виступи у Прем’єр-лізі, натомість у першу лігу опустився донецький «Олімпік». А місце «Миколаєва», який висловив бажання понизитися до другої ліги, займе кременчуцький «Кремінь».
Отож остаточний склад учасників першої ліги сезону 2021/22 виглядатиме так: ФК «Краматорськ», «Агробізнес» (Волочиськ), «Альянс» (Липова Долина), «Волинь» (Луцьк), «ВПК-Агро» (Вишневе), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Кривбас» (Кривий Ріг), «Кремінь» (Кременчук), «Металіст» (Харків), «Нива» (Тернопіль), «Олімпік» (Донецьк), «Оболонь» (Київ), «Полісся» (Житомир), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Поділля» (Хмельницький), ФК «Ужгород».
Нагадаємо, що чемпіонат першої ліги «Нива» відкриватиме домашнім матчем проти житомирського «Полісся». Гра відбудеться на міському стадіоні ім. Р. Шухевича 25 липня. Початок о 18:45. Пряма трансляція матчу на телеканалі «Футбол 2».
Календар матчів «Ниви» у першому колі: 25 липня – «Нива» – «Полісся», 31 липня – «Кривбас» – «Нива», 8 серпня – «Нива» – «Олімпік», 14 серпня – «Нива» – «Гірник-Спорт», 22 серпня – «Кремінь» – «Нива», 28 серпня – «Нива» – «Агробізнес», 5 вересня – «Поділля» – «Нива», 11 вересня – «Нива» – «Альянс», 18 вересня – «Ужгород» – «Нива», 26 вересня – «Нива» – «Прикарпаття», 2 жовтня – «Металіст» – «Нива», 6 жовтня – «Нива» – «Оболонь», 10 жовтня – «Волинь» – «Нива», 16 жовтня – «Нива» – «ВПК-Агро», 23 жовтня – «Краматорськ» – «Нива».