gazpostach

«Нова радість стала»Словами відомої колядки назвали організатори фінальне дійство Новорічно-Різдвяних свят, яке відбулося в Тернополі у неділю, 20 січня, на Театральному майдані. Обласне свято зимового фольклору зібрало у вихідний сотні тернополян та гостей міста. Незважаючи на морозець, не лише дорослі, а й діти, незчулися, як годинами вистоювали біля сцени, спостерігаючи за виступами десятків фольклорних колективів області, котрі презентували свої оригінальні версії вертепів, водіння Маланки тощо.

Атмосфера панувала надзвичайно приязна і піднесена.  З облич людей зникла вже звична для нас напруга та стурбованість. Вони  були усміхненими і світилися добром та  доброзичливістю.

Привітати тернополян приїхав  фольклорний колектив з Галицького району Івано-Франківської області зі своєю міні-програмою. Його, як і кращих  тернопільських самодіяльних артистів, нагородив голова обласної держадміністрації Степан Барна. А кращих творців Різдвяних шопок відзначив заступник голови Тернопільської міської ради Леонід Бицюра.

Наступного дня, у понеділок, розібрали центральну ялинку міста. Прощавайте, Різдвяні свята. До побачення, Різдвяні свята,  до наступного року.

Ярослав БУЯК

Фото автора

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*