gazpostach

Набридло вже всім!FC_Ternopil_Logo_2012[1]Ці слова стосуються гри ФК «Тернопіль», вірніше, програшів муніципального клубу. Посудіть самі: після семи турів – жодної перемоги і лише одна нічия. А обіцянок було!.. Та, здається, нашим землякам не здатне допомогти ніщо – ні рідні стіни, ні підсилення титулованими футболістами…

А про те, що набридло вже всім, свідчать як мінімум дві речі. Перша –  днями в управлінні у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради провели нараду щодо турнірного становища ФК «Тернопіль» у чемпіонаті України з футболу. За її результатами директору та головному тренеру ФК «Тернопіль» було доручено вжити необхідних заходів для покращення турнірного становища клубу. У разі подальших негативних результатів застосують дисциплінарні стягнення.

Друга – після останнього домашнього програшу від чернігівської «Десни» 0:2, Тернопіль уже давно не стрясав такий потужний уболівальницький свист ганьби.

Що ж робити? Схоже, головний тренер тернополян Іван Марущак і сам не зовсім знає відповіді на це запитання. Він, переважно, нарікає на погану гру захисної лінії. Одних гравців відраховує з команди, інших – дозаявляє. От лише останнім часом розташування ФК «Тернопіль» залишили 32-річний воротар Олександр Чурілов і 25-річний півзахисник Максим Грамм. Натомість муніципали підсилилися колишнім захисником ужгородської «Говерли» Андріаном Бабичем. Також укладено трудові угоди з 22-річним вихованець київського «Динамо» Валерієм Скиданом та 19-річним вихованцем дніпровського «Дніпра» Святославом Шаповаловим. Дай Боже, їм вписатися у тактичну схему «Тернополя» й почати приносити позитивний результат. Але… нарікати лише на захист нема резону. Бо ми не тільки пропускаємо, а й не забиваємо. І якби в команді ефективно діяв напад, то і захист мав би менше турбот. Та й зміцнивши захист, важко досягти реального прогресу в турнірному становищі без потужної роботи нападу. Тобто, без забитих м’ячів.

У жодному разі не перебираю на себе роль тренера. Лише йому вирішувати, кого брати в команду і кого ставити на гру. До речі, в останньому матчі проти «Десни» на полі з’явилося одразу чотири дебютанти – три захисники (Ігор Наконечний, Валерій Скидан і Андріан Бабич і гравець середини поля Святослав Шаповалов). А результат той самий. ФК «Тернопіль» здався на милість суперникам ще в першому таймі. Дублем відзначився Олександр Філіппов. Зрозуміло, що новобранцям потрібен час, аби зігратися з новими партнерами, добрати потрібної кваліфікації. Але в тому і проблема, що цього часу катастрофічно бракує. І як керівництво футбольного клубу вирішуватиме завдання засновників, залишається загадкою. А так, як є, вже набридло всім…

Іван СУМНИЙ

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*