На Тернопільщині продовжується будівництво гуртожитків для військових 

Триває відновлення військової частини та будівництво гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців-контрактників у Чорткові. Що уже зроблено, – побачив голова ТОДА Степан Барна, перебуваючи з робочою поїздкою у Чортківському районі.

Крім того, відбудовують військові частини у Тернополі, Теребовлі та Бережанах. «Там, – каже Степан Барна, – де їх знищували упродовж 20 років незалежної України».

У цих містах буде розташовуватися 44-та артилерійська бригада, яка сьогодні виконує бойові завдання на сході. З державного бюджету на відбудову військових містечок на Тернопільщині спрямували 107 млн грн. За ці кошти також будують гуртожитки за стандартами НАТО: два у Чорткові, три у Теребовлі і два у Тернополі. Це дасть можливість додатково розмістити 840 військовослужбовців та створити для них комфортні умови перебування на постійному місці дислокації.

Водночас, голова ОДА наголосив, що відбудова військової частини, котельні та їдальні у Чорткові – це результат, який був ініційований Президентом України Петром Порошенком під час перебування у місті у 2016 році. «Мало хто у це вірив, але сьогодні ми маємо практичний результат», – охарактеризував Степан Барна процес будівництва.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*