31.03.2023 18:55

Повідомити про новину

Поширити:

Фермерське господарство «Гадз» (Тернопільська область) продає фруктові чипси, пюре та соки, а цього року запустило потужний переробний завод і постійно розширює асортимент. Днями у господарстві заявили про випуск лінійки органічної продукції.

Про це пише SEEDS.

«Фермерське господарство “ГАДЗ” розпочало виготовлення органічних пюре та соків. Продукти органічного походження відзначаються цілим рядом переваг. Перш за все, такі продукти мають більше вітамінів, таких як А, Е, D. Також вони переважають за вмістом фосфору, мінеральних солей та заліза. А найважливіше – органічні продукти не містять жодних штучних речовин», – йдеться в повідомленні господарства.

Зараз органічні пюре та соки можна замовити онлайн.

ФГ «Гадз» обробляє 670 га садів у Тернопільській області, 9 липня відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії становить понад 6 тонн на годину.

Окрім того, підприємство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від «Гадз» експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції.

Теги: Гадз

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.