gazpostach

На старт, шанувальники туризмуВідкриту першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячену Всесвітньому дню туризму, проведуть у Тернополі. Змагання відбудуться 27 вересня в парку Національного Відродження. Збір учасників о 10.30 год. біля фонтану на Співочому полі.

До участі у змаганнях допускається учнівська молодь віком від 10 до 20 років та старші (вік необмежений), а також команди-сім’ї (для дорослих – вік необмежений, діти – до 10 років). Умови подолання дистанцій будуть оголошені у день змагань.

Заявки на участь у змаганнях, завірені лікарем, необхідно подати у суддівську колегію до 10 год. 27 вересня. Під час реєстрації учасники подають документи, які засвідчують особу, відображають вік (учнівський квиток, свідоцтво про народження або його ксерокопію, паспорт тощо).

Організовують захід Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (контактні телефони: робочий (0352) 25-39-53; мобільний (067) 3505593 – Роман Романишин).

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*