На Чортківщині висадили другу в Україні алею ненародженої дитини

На початку квітня на території монастиря Різдва Божої Матері чину св. Василія Великого в с. Улашківці Чортківського району висадили другу в історії України алею ненародженої дитини. Першу у листопаді минулого року заклали на території монастиря Успіння Матері Божої ЧСВВ в с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області.

Молитовний захід до Дня пам’яті абортованих дітей розпочався  із Заупокійної Літургії, яку очолив владика Дмитро (Григорак), єпарх Бучацький УГК. Присутні місцеві школярі та віряни спільно помолилися на вервиці за збереження життя кожної зачатої дитини та вийшли на висадку Алеї ненародженої дитини.

Варто зазначити, що така практика поширена в США та Італії і є допоміжним засобом у душпастирському супроводі осіб, котрі стали на шлях зцілення від ран, що залишаються на людській душі внаслідок пережиття психотравмуючої події – втрати ненародженої дитини.

Організатори акції, що відбулася в  рамках ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» та Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», мають надію, що ця алея нагадуватиме про невинно убитих в лоні матерів дітей і спонукає задуматися кожного перш ніж вчинити аборт, бо ця проблема є актуальною для нашого суспільства. За даними Міністерства охорони здоров’я, у 2018 р. в Україні було зроблено 46552 аборти.

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*