gazpostach

«Моє Поділля! Барвінковий краю!»

Під такою назвою відбулася літературна зустріч з поетесою Ганною Костів-Гускою у Худиківській ЗОШ І-ІІ ступенів Борщівського району.

Ганна Костів-Гуска – член Національних спілок письменників та журналістів України. Її поетичні збірки «Автограф вірності», «Нічлава», «Цвіте біля хати калина», «Зона», «Червоні коралі», «Зелені Свята» (1997), «Голгофа», «Страсна дорога», «Цей тихий сум вечірнього вікна», «Жоржиновий вогонь», «Червоні кетяги калини», «Знайде тут прихисток душа…» збагатили українську літературу.

На захід завітали вчителі та учні. Ганна Михайлівна розповіла  про дитинство, батьків, рідний край, свій перший вірш, ділилася враженнями та переживаннями. Зустріч  була щирою і неймовірно емоційною.  Провели її у формі усного журналу. Учні не тільки запитували, а й декламували вірші поетеси. Наймолодші учасники зворушили поетесу і подарунками – червонобокими яблуками у кошиках.

Вчителі школи Яловега Стефанія Петрівна, Гоцалюк Ольга Іванівна, Чемерейко Ірина Михайлівна, Ларіосик Іванна Іванівна та Фенюк Любов Степанівна виконали дві пісні на слова Ганни Костів-Гуски: «Білила мама полотно» і «Білі конвалії».

На заході були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Мельнице-Подільської селищної ради С.П. Герчак і методист української мови та літератури відділу освіти Борщівської райдержадміністрації О. Л. Кисіль.

Зустріч з Ганною Костів-Гускою залишила тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше її творів. Літературний захід  не залишив байдужим жодного з присутніх, бо поезії Ганни Костів-Гуски є справжніми перлинами.

 

Наталя САВЧУК,

вчитель української мови та літератури

Худиківської ЗОШ І-ІІ ступенів

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*