gazpostach

Лісівники підтримали флешмоб #колядачеленджУже не перший рік у період Різдвяних свят обласне управління лісового та мисливського господарства відвідують із колядою й щедрівками талановиті діти зразкового художнього аматорського фольклорно-обрядового гурту «Ходаки» разом зі своїм керівником Михайлом Полюгою. Насичена програма театрального дійства поєднана з актуальними подіями.

Тож 17 січня, напередодні Водохресного Святвечора, «Ходаки» завітали до працівників апарату обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з Олегом Яремком, працівників апарату державного підприємства «Тернопільське лісове господарство» на чолі з директором Степаном Ладаном, директорів та працівників державної лісової охорони  та головних інженерів лісогосподарських підприємств, аби побажати в новому році добра й благополуччя, злагоди й миру.

Начальник обласного управління Олег Яремко привітав зразковий гурт та подякував за гарне дійство і побажав колективу здобувати нові перемоги. До слова, нещодавно ансамбль повернувся з перемогою з Міжнародного конкурсу колядок і щедрівок. Він є переможцем багатьох конкурсів різного рівня. А вік учасників – від 4 до 17 років.

– Хочу подякувати цим діточкам, які так гарно прославляли Бога. Окрему вдячність висловлюю їхньому незмінному керівнику Михайлові Полюзі за організацію театрального дійства, яке приносить радість людям, –  сказав Олег Яремко. Бажаю усім міцного здоров’я. Нехай рік для вас буде щасливим і вдалим.

На завершення лісівники разом із «Ходаками» защедрували «Добрий вечір тобі» й заколядували «Нова радість стала», підтримавши таким чином флешмоб #колядачелендж, започаткований облдержадміністрацією та обласною радою, який поширюється не лише теренами нашого краю, а й усією державою.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*