gazpostach

Ковідних хворих на Тернопільщині побільшалоЗа 9 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  264 виклики до пацієнтів, здійснили 81 госпіталізацію; з них по  Тернополю обслужено  81 виклик, госпіталізовано 18 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  9 вересня  зафіксовано 21 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 16 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 9 вересня у службу швидкої допомоги звернувся ще 21 пацієнт,  12 госпіталізовано.

9 вересня о 5.07 бригада швидкої виїжджала на трасу біля Великого Ходачкова, на місце ДТП. Водій автівки намагався обігнати фуру, але невдало, бо відбулося зіткнення. Унаслідок сильного удару постраждав 30-річний пасажир автівки, який через лобове скло вилетів з машини прямо на трасу. Із серйозними травмами: закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, закритою травмою хребта і тазу, травматичною ампутацією пальця правої кисті потерпілого шпиталізовано в університетську лікарню.

9 вересня об 00.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, теж на місце  ДТП. Біля «Універсаму» невідомий автомобіліст вчинив наїзд на пішохода та втік з місця ДТП. У важкому стані – із закритою травмою грудної клітки, закритим лівобічним пневмотораксом, закритою травмою живота, закритою травмою поперекового відділу хребта пацієнта терміново шпиталізували в університетську лікарню.

9 вересня об 11.13 бригада швидкої виїжджала на вул. Карпенка, де, на жаль, уже не змогла реанімувати 84-річного пацієнта. До чоловіка похилого віку з підозрою на ковід викликали швидку через задишку унаслідок лівобічної пневмонії. Реанімаційні заходи, проведені медиками швидкої, на жаль, уже не допомогли, бо на час приїзду пацієнт хворів уже сім днів, лікувався у сімейного лікаря. Констатовано біологічну смерть.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*