gazpostach

Йдете на город – замикайте хатуЖителька села Татаринці, що на Лановеччині, втратила свої заощадження, залишивши двері помешкання незамкненими.

Пропажу семи тисяч гривень потерпіла виявила лише ввечері. Господарі упродовж дня поралися на городі позаду домівки й не відали, що у хаті «пораються» злодії. Вони обнишпорили загальновідомі сховки й у книжках знайшли сховані гроші.

Як з’ясувалося в ході слідства, того дня селом на машині їздили невідомі чоловік та двоє смуглявих жінок, які щось продавали та купували. Сусіди бачили авто незнайомців біля помешкання потерпілих. Найімовірніше, саме вони причетні до крадіжки.

У секторі комунікації ГУ НП в області нагадують не забувати замикати на ключ помешкання, не залишати ключ під килимком, на підвіконні за вазоном чи на одвірку дверей, бо це однаково, що залишити двері незамкненими. Злочинці добре знають про такі сховки і легко потраплять до домівки.

А ще зловмисники відмінно орієнтуються, де шукати гроші – під матрацом, у книжках, у кишенях одягу, в шафі, під скатертиною  на столі тощо. Тому не варто у таких місцях зберігати готівку.

Здебільшого саме заїжджі торговці дешевим крамом, покупці сезонного товару або знахарки виявляються злодіями та шахраями. Женіть непроханих гостей якнайдалі і попередьте про небезпеку таких візитів своїх стареньких родичів.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*