Дозвіл на роботу іноземцям в Україні

Коли будь-який іноземець намагається іммігрувати в Україну для того, щоб працевлаштуватися, отримувати гідну заробітну плату, то для цього потрібно обов’язково Отримати відповідний дозвіл. На підставі даного документа в міграційному відділі Львова або другого міста можна буде оформити посвідку на проживання в Україні, яка буде діяти той самий срок, як і дозвіл на роботу в Україні.

Які категорії осіб мають право працювати без відповідного дозволу?

Так як в певних населених пунктах є проблеми з робочою зайнятістю, то кожен іноземець обов’язково при бажанні працювати повинен подати заяву в службу зайнятості. У переліку документів обов’язково вказується конкретна посада, яку буде займати людина і його освіту, що підтверджує рівень кваліфікації. Але існує ряд професій, для яких необов’язково отримання дозволу на роботу. До них в першу чергу відносяться:

  • спортсмени;
  • Працівники мистецтва;
  • рятувальники;
  • викладача ВНЗ.

Також дозвіл не потрібно оформляти священнослужителям і людям, які вже отримали ПМЖ. У цей список необхідно також включити службовців в морському флоті.

Які документи потрібно надати?

В першу чергу потрібен паспортний документ з перекладом на українську мову. Обов’язково необхідно завірити переклад у нотаріуса. НЕ варто забувати про всі зазначених медичних довідках і в свідоцтві, яке підтверджує, що ця людина не має судимості за законодавством України.

Звичайно, ще дуже важливо скласти договір між компанією і майбутнім співробітником, а також обов’язково необхідно запрошення від юридичної особи. НЕ кожен іноземець зможе розібратися в тому, які документи найкраще підготувати і як це зробити, тому варто звернутися до юристів у Львові. На нашому сайті це питання Розглянуто більш докладно.

Детальнішу інформацію можна переглянути на нашому сайті