gazpostach

Через шахраїв втратив зарплатуДо працівників Гусятинського відділення поліції звернувся житель села Сидорів. Чоловік розповів, що навіть не зрозумів, як став жертвою невідомих, в результаті чого позбувся своїх заощаджень.

За його словами, в якийсь момент перестав працювати мобільний телефон, після того з карткового рахунку зникла заробітна плата.

Суть афери телефонних шахраїв у тому, щоб отримати  дублікат сім-карти. Після цього вони можуть зламувати електронну пошту, особисті кабінети на банківських сайтах та інше.

Шахрай вистежує номер телефону майбутньої жертви й набирає її з проханням передзвонити. Потім дзвінки повторюються, але вже з двох інших номерів. Відразу після цього аферист звертається за дублікатом сім-карти до оператора в сервісному центрі. Оператор просить назвати номери трьох останніх вхідних дзвінків і 1-2 вихідних. Після фіксування правильних відповідей оператор видає псевдо-клієнту нову карту або дублікат діючої. А поки її справжній власник розбереться, в чому справа, шахрай вже встигне отримати доступ до чужих ресурсів.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*