gazpostach

Боротися з олігархами можемо, ігноруючи їхні телеканалиСуспільна істерія щодо війни, політики та законодавства в нашій країні триває вже не перший рік. Зрозуміло, що всі хочуть змін, причому негайних. Та щоб у суспільстві щось змінилося, насамперед, мають стати іншими самі ж люди, які й формують це суспільство. Адже їхня роль зводиться не тільки до того, щоб прийти і проголосувати на виборах.

На превеликий жаль, сьогодні багато проросійських телеканалів, сайтів «промивають» людям мозок і, що найгірше, більшість із нас це сприймає. Нам простіше повірити в будь-яку гидоту про когось, ніж спробувати проаналізувати і розібратися в суті питання.

Вплив медіа у всьому світі надзвичайно великий, а ЗМІ сьогодні здебільшого олігархічні й навіть антиукраїнські.

Наприклад, «1 + 1» – їм віримо беззаперечно. Та якщо ми патріоти, то як дозволяємо собі довіряти тим, хто вкрав у нас 2 млрд дол., які можна було би спрямувати на підвищення пенсій?! «1 + 1», «Інтер» розказують, що в нас усе погано. «112» щодо 2-денної затримки готівкової виплати пенсії роздув скандал на 2 тижні. Проаналізувавши події літа, розуміємо, що ці інформприводи дублювали, щоб збурити страх у головах пенсіонерів, посіяти паніку серед населення, що за фінанси, мовляв, батькам не заплатять гроші, а діти змушені будуть утримувати їх… А ще «Зік», «NewsOne», «112», «Інтер», «1+1» – у нас вже не залишилося адекватних телеканалів!

Ми кажемо, що держава повинна боротися з олігархами. Проте робити це можемо й самі, хоча б обмеживши перегляд медіа, які належать олігархам. Якщо будемо їх ігнорувати, це буде суттєвим внеском у боротьбу з людьми, які найбільше вкрали в українського народу.

Та все ж є факти, які свідчать самі за себе. Візьмемо хоча б дорогу на Кременець – її не було, а тепер вона вже є. Те саме стосовно дороги на Львів, Хмельницький. При цьому з телеекранів запевняють, що все розікрали! Тобто, за 5 років військової агресії в державі чимало побудовано, відновлено, хоча проросійські ЗМІ безупинно розповідають, що все погано, всі продажні, все вкрадено.

Відтак, минає 5-й рік, відколи в Україні триває не просто війна, а серйозна інформаційна війна. Її мета – посіяти в головах людей недовіру і повну зневіру в тому, що відбувається навколо.

Тож варто кожному з нас це переосмислити і сформувати власну незалежну від проросійської пропаганди позицію. Коли ми станемо незалежну від сепаратистських сайтів, московського телепростору, тоді в нас сформується довіра та повага до українського, до вітчизняних символів, ми навчимось по-справжньому любити рідне, цінувати його і захищати від зовнішнього впливу.

 

Роман ЗАСТАВНИЙ, народний депутат

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*