Повідомити новину

Поширити:

23 грудня БК «Тернопіль» переміг МБК «Миколаїв» в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

Тернополяни вже у першій чверті продемонстрували свою зарядженість на перемогу, впевнено контролюючи поєдинок, натомість гості упродовж всього матчу залишалися в ролі наздоганяючої сторони. БК «Тернопіль», перемігши у першій половині зустрічі з різницею у вісім очок і маючи перевагу на підбираннях та кращий відсоток реалізації, продовжував збільшувати відрив у третій та четвертій чвертях.

Господарям за рахунок вдалих триочкових вдалося забезпечити перевагу у понад 20 очок. У заключній десятихвилинці тернополяни продовжували контролювати хід поєдинку, зберігаючи лідерство, і впевнено перемогли з рахунком – 97:75.

Як розповів після поєдинку тренер тернополян Дмитро Забірченко: «Після поразок у регулярному чемпіонаті від «Прометея» та «Запоріжжя» треба було реагувати на ситуацію. Якби не було реакції гравців і тренерського штабу, більш змістовної гри, то було б дуже погано. Є перемога, тому йдемо далі. Є над чим працювати. Коли забиваємо свої кидки, то маємо свої перемоги».

Кубок України. 1/8 фіналу

БК «Тернопіль» – МБК «Миколаїв» – 97:75 (19:14, 25:22, 31:20, 22:19).

Найрезультативніші у складі БК «Тернопіль»: Домаркас 24 + 4 передачі, Долежай 18 + 7 підбирань + 4 передачі, Бояркін 11 + 9 передач.

За підсумком другого раунду Кубка визначиться вісімка команд, яка гратиме у вирішальній стадії змагань. Матчі 1/4 та 1/2 фіналу будуть проведені у двох містах, які представлені клубами-учасниками змагання.

Місто проведення фінальної гри Кубка України буде визначене за рішенням ФБУ. Міста проведення вирішальних матчів розіграшу Кубка України будуть оголошені пізніше.

Нагадаємо, що наступні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Windrоse  БК «Тернопіль» гратиме вже після різдвяної перерви.