24 вересня у першому для команд матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose тернополяни вдома зазнали поразки від БК «Київ-Баскет».
Команди розпочали поєдинок позиційною боротьбою, тому стартові хвилини вирізнялися спокійною грою. За дві з половиною хвилини лише гравцям «Київ-Баскета» вдалося закинувши двоочковий, а згодом ще на два очки збільшити перевагу. Але згодом тернополяни все ж вирівняли становище і закінчили першу чверть з перевагою у 2 пункти.
Другий ігровий відрізок був за киянами – 12:20, які у підсумку вже переважали БК «Тернопіль» на 6 пунктів.
Третю чверть значно активніше розпочали гравці «Київ-Баскету». Однак, до закінчення чверті, господарям майданчику вдалося скоротити відставання та звести її до нічиєї.
Останній відрізок поєдинку був знову за киянами, тож у підсумку перемога «Київ-Баскета» – 72:83.
Тренер тернополян Дмитро Забірченко на післяматчевій пресконференції зазначив: «До середини останньої чверті поєдинку ми були у грі, деякі наші гравці під кінець поєдинку трішки втомилися. Якісь проміжні підсумки можна вже буде зробити після третього туру. В майбутньому ми будемо намагатися грати краще і битися за кожну перемогу».
БК «Тернопіль» – БК «Київ-Баскет» – 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27).
БК «Тернопіль»: Бояркін (7 очок + 3 передачі), Кларк (17 очок + 3 підбирання), Гріффін (11 очок + 2 підбирання + 2 передачі), Долежай (4 очки + 3 підбирання + 3 передачі), Фурстінгер (16 очок + 10 пiдбирань + 2 передачі) – старт, Боднар, Луценко (13 очок + 3 підбирання + 1 передача), Місяць (2 підбирання + 1 передача), Шиманський (4 очки + 1 підбирання), Ніколайчук, Литвинов, Головчик.
Наступні поєдинки БК «Тернопіль» зіграє на виїзді 1 жовтня в Кривому Розі, де зустрінеться із місцевим «Кривбасом», та 3 жовтня – з БК «Миколаїв».