gazpostach

Аферисти цілодобово «на зв’язку»Майже дві тисячі гривень перерахувала жителька обласного центру невідомому чоловікові. За словами потерпілої, повіривши додзвонювачу, вона стала жертвою аферистів.

Як це сталося? До жительки Тернополя зателефонував нібито внук. Жінці й справді вчувся його голос. Отож, не вагаючись, погодилася перерахувати на мобільний рахунок 1800 гривень. Вже згодом, коли зв’язалася з родичем, зрозуміла, що її ошукали. За допомогою звернулася до поліцейських. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Поліцейські наголошують: за жодних обставин не довіряйте невідомим. Аферисти телефонують безвибірково усім, і якась частина абонентів повірить їм та віддасть заощадження.

Хоча деякі пройдисвіти телефонують до певного кола осіб, яких знають і мають на меті ошукати. Вони можуть володіти інформацією про своїх жертв, аби в останніх не виникало сумнівів чи підозр.

У відділі комунікації ГУ НП в області наголошують:

якщо до вас телефонують з інформацією про ваших близьких та рідних, не панікуйте, а ставте чіткі запитання. Після цього додзвонювач покладе слухавку, бо до «предметнішої» розмови не готовий.  Найкраще – це зателефонувати родичам, щоб розвіяти сумніви.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*