gazpostach

На військові полігони відправили військовозобов’язаних на збори резервістів5559Урочисті заходи з нагоди відправки на військові полігони Західної України військовозобов’язаних на збори резервістів відбулись 3 вересня на обласному збірному пункті Тернопільського облвійськкомату.

Впродовж десяти днів наші краяни вдосконалюватимуть військові навички, після чого повернуться у рідні домівки.

Серед тих, хто вирушив на збори резервістів переважна більшість із бойовим досвідом, хто нещодавно проходив військову службу на Донбасі у зоні проведення АТО за призовом по мобілізації. Серед таких і депутат Тернопільської облради, директор школи із Заліщик Орест Винницький, він торік виконував завдання у зоні АТО під Маріуполем у Широкіно.
“Ми повинні кожен раз бути готовими до захисту України. Ці збори надзвичайно необхідні. Моє переконання у тому, що кожен чоловік, у разі потреби, повинен знати де його зброя і що він повинен робити. У мене прекрасні завучі та вчителі, які мене постійно підтримують і розуміють, що я тут для того, аби був мир”, – каже Орест Винницький.

У Тернопільському обласному військовому комісаріаті зазначають, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні.

За словами військового комісара Тернопільського облвійськкомату полковника Володимира Катинського усі резервісти, яких викликали на збори, прибули у встановлені терміни.
“Упродовж десяти діб військовозобов’язані відпрацьовуватимуть тактичну підготовку, вогневу підготовку та здійснюватимуть вихід на рубіж і заняття позицій для виконання поставлених завдань”, – наголошує полковник Володимир Катинський.

Джерело: www.topnews.in.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*