Сьогодні, 29 квітня, в обласному центрі на міському стадіоні, футбольний клуб “Тернопіль” зіграв внічию 1:1 із комсомольським “Гірником-Спорт”.
60Тернополяни першими пропустили гол наприкінці першого тайму, тож у роздягальню команди пішли за мінімальної переваги гостей. Однак після перерви ігрова перевага повністю була на стороні “Тернополя”. У середині тайму Віталій Богданов зрівняв рахунок, а ще за кілька хвилин Роман Гаврилюк влучив у поперечину. Слід зазначити, що мінімум двічі тернополяни мали реальну можливість забивати, але фортуна була на боці гостей з Комсомольська.
Отже, після цієї нічиєї, ФК “Тернопіль” набрав 20 очок, але продовжує перебувати на останньому місці у турнірній таблиці Першої ліги.
Джерело: te.20minut.ua