gazpostach

Укрзалізниця планує переглянути графіки руху потягів40Міністр інфраструктури Володимир Омелян обіцяє прямі поїзди до моря і Карпат для низки регіонів України.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив Укрзалізниці переглянути графіки руху, а також призначити додаткові потяги в курортні регіони на літній період. Про це Омелян написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, одним з першочергових операційних завдань для української залізниці є забезпечення сезонних перевезень громадян до місць відпочинку протягом літніх місяців.

“Історично кілька регіонів залишалися без зручних прямих поїздів до узбережжя Чорного моря і карпатського регіону. Пасажири були змушені їздити з пересадками”, – пише міністр.

З цієї причини, Омелян дав доручення Укрзалізниці переглянути розклад і призначити прямі додаткові поїзди до Миколаєва і Херсона з Ковеля, Луцька, Рівного, Чернігова, Житомира, Сум та Чернівців і влаштувати прямий зв’язок між Запоріжжям та Івано-Франківськом та Ворохтою, між Ужгородом і Херсоном.

“Сезон відпусток вже не за горами, тому важливо, щоб додаткові поїзди були призначені якомога швидше. Відкриття продажу квитків на ці потяги дозволить громадянам заздалегідь спланувати свій відпочинок”, – пише Омелян.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*