10.06.2023 13:44

Повідомити про новину

Поширити:

Часто буває, що камера в смартфоні – одна з головних причин його покупки. Особливо популярні селфі. Тому не дивно, що в магазинах можна придбати безліч аксесуарів, які покращують якість зйомки, дозволяючи зробити унікальні знімки.
Монопод
Якщо ви любите камерофони за селфі – цей аксесуар для вас must-have. Довжина монопода в складеному вигляді всього 130 мм, тому його можна носити навіть в кишені. При цьому завдяки телескопічній конструкції він збільшується до 620 мм. 
Ідеально використовувати його з хорошим селфі-камерофоном, наприклад, Самсунг s20, фронтальна камера якого оснащена 10 Мп, автофокусом, діафрагмою f/2.2 і 80-градусним кутом огляду. Таким чином, у вас під рукою буде пристрій, який можна в будь-який момент дістати та зробити кадр, куди потрапить вся ваша компанія.
Селфі-кільце
Цей аксесуар більше підійде тим, хто любить не групові фото, а класичні селфі, щоб підкреслити красу макіяжу або просто розмістити в Instagram фото студійної якості без залучення професійних фахівців. Він являє собою невелике кільце, діаметром 8.5 см, по периметру якого розміщуються 36 світлодіодів. Працює в трьох режимах яскравості в залежності від освітлення навколо. 
Для найкращих селфі рекомендується використовувати гаджет зі смартфоном Samsung galaxy s10 – https://eldorado.ua/smartfon-samsung-sm-g973-f-galaxy-s10-black-sm-g973-fzkdsek-/p71265544/ – флагманом минулого року з якісною фронтальною камерою на 10 Мп з діафрагмою f/1.9 та фокусною відстанню 28 мм. Придбати його разом з селфі-кільцем варто через наступні переваги:

  • рівномірно освітлене обличчя із затемненим заднім фоном;
  • поліпшення текстури шкіри за рахунок апаратної начинки смартфона;
  • в очах не відображаються предмети, розташовані навпроти. Замість них буде відблиск світлового кола, що додасть фото ефект професійної студії.

Штатив
У галереї справжнього фотографа велика кількість знімків зроблена саме на штатив, де обов’язково потрібно, щоб апарат знаходився в абсолютно нерухомому положенні. Особливо важливо це для нічних фотографій. Тепер якісну зйомку з великою витримкою можна робити й на смартфон. Крім класичних варіантів є спеціальний пристрій трипод. В плані конструкції та особливостей використання він повторює штатив, однак його також можна використовувати в якості монопода для селфі.
Крім того, існують додаткові аксесуари для зйомки під водою, стабілізації зображення, фотографування незвичайних знімків, як, наприклад, об’єктив “риб’яче око”. Але пам’ятайте: ключ до хорошого знімку на смартфон – це якісний об’єктив.

Теги: селфі

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.