gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 25 квітня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  316 викликів до пацієнтів, здійснили 83 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  146 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 28 пацієнтів. За 25 квітня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 21 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 10 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 25 квітня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 25 квітня, порівняно з 24 квітнем, поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові, дитячі травмування, ДТП та побиття.

Так, 25 квітня о 1.29 бригада швидкої виїжджала на вул. Ломоносова, де надавала допомогу 32-річній пацієнтці. За словами потерпілої, її побив чоловік. Із садном середньої третини передньої поверхні шиї та гострою реакцією на стрес жінку, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, на працівників поліції.

25 квітня о 21.47 бригада швидкої виїжджала на вул. Петлюри, на ще одне побиття, до 67-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побив знайомий. Із забоєм грудної клітки, після наданої медичної допомоги, пацієнта доставлено у травмопункт.

25 квітня о 23.43 виїжджала бригада швидкої й на ДТП, що сталося на вул. 15 Квітня. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждав 37-річний водій однієї із них. Із переломом лівого коліна,забоєм лівого ліктя та грудної клітки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

25 квітня були й травмування через необережність. Так, о 20.29 бригада швидкої виїжджала на вул. Слівенську, до 62-річного пацієнта. Зі слів потерпілого, він випадково упав на зупинці й травмувався. Із закритою травмою грудної клітки, після наданої медичної допомоги, пацієнта доставлено у травмопункт.

25 квітня о 10.08 бригада швидкої виїжджала на вул. Шашкевича, до 38-річного пацієнта, який теж травмувався через власну необережність. Із вивихом правого гомілковоступневого суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці, оскільки від госпіталізації він відмовився.

25 квітня о 6.08 бригада швидкої виїжджала на вул. Винниченка, до 52-річного пацієнта. За словами потерпілого, травмувався він випадково…Із різаною раною середньої третини лівого передпліччя пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*