gazpostach

«103» інформує! 

За 16 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  284 виклики до пацієнтів, здійснили 87 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  126 викликів, госпіталізовано 27 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  16 вересня  зафіксовано 23 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 14 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 16 вересня у службу швидкої допомоги звернувся ще 21 пацієнт, 14 госпіталізовано.

Левова частка викликів 16 вересня  була до пацієнтів із алергічними реакціями, харчовими отруєннями, підвищеною температурою тіла та поганим самопочуттям. Багато викликів у швидкої зафіксовано до пацієнтів із хронічними захворюваннями, яких турбували перепади тиску, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, задишка та ін. Вистачало й пацієнтів  у стані важкої  алкогольної інтоксикації.

Також 16 вересня о 20.38 тернопільська бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, де надавала допомогу 37-річному пацієнтові. Зі слів потерпілого, рідний батько, у стані алкогольного сп’яніння,  бив його палицею по руках та голові… Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною правого передпліччя пацієнта шпиталізовано в університетську лікарню.

Почастішали виклики до пацієнтів, що постраждали від укусів… комах. Так, 16 вересня районна бригада швидкої рятувала 66-річного чоловіка, якого вкусив шершень. Від укусу комахи у чоловіка настав анафілактичний шок. Після оперативно наданої медичної допомоги постраждалого шпиталізовано у Копичинецьку райлікарню. 16 вересня були й травмування через необережність. О 10 год.  районна бригада швидкої виїжджала у Гусятин, де оперативно надавала допомогу 69-річному пацієнтові із сильною кровотечею. Чоловік травмувався бензопилою й  після наданої медичної допомоги був доставлений у Гусятинську райлікарню.

16 вересня об 19.06 бригада швидкої виїжджала на трасу біля с. Нараїв, на місце ДТП. Унаслідок невдалих маневрів автівка врізалася в автобус. Від сильного удару важко травмувався 49-річний водій автівки: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, численними травмами потерпілого терміново шпиталізовано у  реанімаційне відділення Бережанської райлікарні. 45-річний пасажир автівки відбувся закритим переломом плеча та саднами й теж був шпиталізований у Бережанську райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

     

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*