gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !12 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  276 викликів до пацієнтів, здійснили 90 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено 110  викликів, госпіталізовано 30 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  12 жовтня  зафіксовано 26 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 22 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 12 жовтня у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів, 10 госпіталізовано.

12 жовтня знову було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та  двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації .

Вживання грибів не минуло безслідно для 32-річної пацієнтки, до якої 12 жовтня о 8.27, на вул. Лесі Українки у Тернополі, виїжджала бригада швидкої допомоги. Через 1 годину після того, як жінку пригостили власноруч зібраними опеньками, у неї почалася блювота, нудота, головокружіння, відчуття загальної слабкості.  Після оперативно наданої допомоги пацієнтку шпиталізовано в університетську лікарню.

Неприємна ситуація сталася на вул. Транспортній у Тернополі, куди 12 жовтня о 14.30 виїжджала бригада швидкої допомоги. 81-річну жінку побив рідний син. Із забійною раною голови, після наданої допомоги, потерпілу залишено на місці події, оскільки госпіталізації вона не потребувала.

Ще одне побиття 12 жовтня сталося на вул. Текстильній, куди о 19.05 виїжджала бригада швидкої допомоги. 38-річного чоловіка побив знайомий. Побив, вклавши усю душу… Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, розсіченою раною вушної раковини пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

І уже  традиційно виїжджала швидка на ДТП. Так, 12 жовтня о 22.28 районна бригада швидкої виїжджала на трасу біля с. Поділля, де надавала допомогу 32-річному пацієнтові. Чоловік, намагаючись уникнути зіткнення з іншою автівкою, не впорався із керуванням. Унаслідок цього автівка перекинулася догори ногами… Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом ключиці потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

Чергове ДТП  13 жовтня о 6.39 сталося на вул. Бережанській у Тернополі. Лікарі швидкої надавали допомогу 63-річній жінці, яку на пішохідному переході збила автівка. Унаслідок сильного удару жінка дуже травмувалася: із закритою черепно-мозковою травмою, закритим переломом гомілки, переломом кісток носа, забоями потерпілу, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*