Знову буде «подія року»!

Як повідомив президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук, 23-26 серпня в Тернополі буде проведено Чемпіонат світу з водно-моторного спорту.

– Вперше в історії Тернополя та Національної федерації з водно-моторного спорту в одному місті проведуть три етапи: формули 125, 250 і 500, – каже Віктор Шемчук.

За його словами, відкрито реєстрацію учасників змагань. Уже чотири людини зареєструвалися. Це – представники Італії, Австрії, Німеччини і Польщі. Серед них – і чемпіон світу в класі 125.

І хоч подія призначена на кінець серпня, до змагань вже посилено готуються. Національний організаційний комітет ознайомився з інфраструктурою, провів нараду стосовно організації турніру зі всіма міськими службами.

– Це вже четвертий чемпіонат, який ми проводимо в Тернополі. Усі попередні Міжнародний водно-моторний союз визнав подією року, – кажу Віктор Шемчук. – Маємо надію, що й цього року проведемо змагання на високому рівні. А після наради з міськими службами можу сказати, що місто готове до проведення Чемпіонату світу.

Президент Національної федерації водно-моторного спорту України і наш земляк пообіцяв більше використовувати інфраструктуру Тернополя як столиці водно-моторного спорту України.

А міський голова Тернополя Сергій Надал висловив сподівання, що цьогоріч змагання будуть набагато вищого класу, ніж минулорічні. За його словами, усі святкування до Дня міста, Дня Незалежності будуть максимально зміщенні до 24-26 серпня. Саме в ці дні у парку Т. Шевченка проходитимуть всі основні святкові заходи, концерти, аби тернополяни мали можливість гарно провести час і подивитись на серйозні міжнародні змагання.

Віктор Шемчук і Сергій Надал своїми підписами затвердили план-схему проведення змагань. З цього моменту Тернопіль стає офіційним місцем проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*