Знай наших! «Свобода» стала газетою року

Цьогоріч День журналіста для редакції газети «Свобода» видався дуже знаковим. Не тільки читачі оцінюють наше видання, а й влада.

Приємно повідомити, що нашу рідну «Свободу» визнано газетою року. Про це повідомили в обласній організації спілки журналістів України під час урочистого нагородження майстрів слова.

Варто згадати також, що цьогоріч почесну відзнаку від Організації Об’єднаних Націй отримала редакторка відділу газети, знана у Тернополі журналістка Ольга Кушнерик.

Та й це ще не всі приємні новини. Навесні цього року редактор газети Віктор Уніят отримав почесну відзнаку «ORA et LABORA» (у перекладі «Молись і працюй») від Академії соціального управління та Фонду реєстрації неординарних ідей і проектів.

Відзначили й інших журналістів редакції. Відтак, грамоту від обласної адміністрації отримала редактор відділу Галина Вандзеляк. А ось обласна рада нагородила грамотою кореспондента Андрія Вербіцького.

Відрадно, що цьогоріч Тернопільська обласна спілка журналістів запровадила нову почесну відзнаку для майстрів слова «Золоте перо Тернопілля». Нею нагороджуватимуть журналістів, котрі внесли вагомий внесок у розвиток ЗМІ, красномовно,  а основне, правдиво висвітлювали болючі, актуальні проблеми.

Дуже тішить, що першим отримав цю почесну відзнаку журналіст газети «Свобода» Михайло Ухман. Нагадаємо, Михайло тривалий час перебуває на сході, у самому осередку воєнних дій.  Тож читачі «Свободи»  дізнаються про війну на Донбасі, так би мовити, з перших уст. Михайло, не приховуючи правди, розповідає про те пекло, яке доводиться пережити українським  військовим на передовій. Описує людські долі, бере цікаві інтерв’ю…

Щиро вітаємо майстрів слова із почесними нагородами та відзнаками!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*