Здоров’я наших дітей – найбільший скарб

У Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій щороку на лікування приїздить  до 1200 хворих з проблемами ревмокардіології, неврології, пульмонології та ортопедії.  Тут проходять курс лікування, оздоровлення та реабілітації особливі діти.

Діти, які потребують максимальної уваги, тепла, доброти, співчуття, а також великого терпіння, розуміння і любові. Це діти з різними формами ДЦП. Тут вони можуть навчатися, розважатися і, звичайно, отримувати кваліфіковану медичну допомогу.

Сьогодні у закладі успішно застосовується нова метода лікування «Метод теплової релаксації», розроблена та апробована ще у  2007 році. Завдяки йому та відповідному медикаментозному лікуванню у багатьох пацієнтів лікувального закладу спостерігається хороший позитивний результат.

Влітку 2016 року санаторій придбав дві нові гідро- та аеромасажні ванни, які вже  обслуговують малих пацієнтів. В оздоровниці прекрасний кваліфікований персонал, але не вистачає новітнього медичного обладнання. І ось, зовсім недавно, нам вдалося придбати масажне ліжко «Нуга бест 5000». Це – низькочастотний комбінований стимулятор, який поєднує в собі різні методи впливу на організм, дає змогу проводити заходи ефективного лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату (хребта), серцево-судинної системи, трофічних порушень трофічного та нейрогенного характеру, периферичної нервової системи (радикуліти та біль в спині), нервової перевтоми та стресів, синдрому хронічної втоми, метеочутливості та підвищення імунітету, корекції осанки.

Звичайно, щоб придбати такий масажер, необхідні великі кошти. Благодійну спонсорську допомогу і новеньке ліжко ми отримали від підприємства «Журавушка» (директор Віктор Семенко) та  ФОП « Андрій Смелянець». Та особливої подяки, найщиріших, добрих слів заслуговує      ще одна добра, надзвичайно чуйна, щедра і благородна людина – приватний підприємець Олександр  Рева.

Принагідно хочу подякувати ще одним нашим новим друзям, які забезпечили учителів та психолога санаторію найсучаснішою літературою і найновішими методичними розробками з інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, які також лікуються у нас. Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» (директор  Наталія Софій) за сприяння і підтримки Міжнародного фонду Чарльза Стюарта Мотта активно працює над проблемою інклюзивного навчання й успішно впроваджує свій досвід у практику. Пані Марина Ворон, координатор проекту, передала для санаторію таку необхідну літературу.

                                   Петро БУРИНЮК,

головний лікар Заліщицького ОКДС

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*