Здібності до картингу. В 4 роки…

 

Майже 140 спортсменів з усієї України з’їхалося на київський картодром «Чайка», на якому відбувався Кубок Всеукраїнської громадської організації «Товариство сприяння обороні України» та Кубок України серед учнівської молоді з картингу. Збірну області представили 20 юних і дорослих картингістів з Тернополя, Козови, Гусятина і Чорткова.

Як розповів президент громадської організації «Федерація картингу Тернопільської області» Микола Чорний, наші спортсмени зайняли перше командне місце в кубку Товариства сприяння обороні України. А от у Кубку учнівської молоді (в абсолюті) наші картингісти були другими, а в шосейних перегонах – теж першими.

Тернопільські спортсмени змагались у дев’яти категоріях. Призові місця зайняли Олександр Богдан, Олександр Бліхар, Вадим Михайлишин, Максим Гудов, Іван Лобоцький. Інші спортсмени увійшли у п’ятірки найкращих.

– А ще ми представили у Києві наймолодшого учасника змагань, – каже Микола Чорний. – Це – Едуард Петришак з Чорткова. Йому чотири з половиною роки і він займається картингом лише три місяці. Хлопчина настільки впевнений у своєму виборі, що батько привозить його на тренування з Чорткова до Тернополя. І він перед змаганнями займався на нашій картинговій трасі. Вирішили, що пора виводити в люди, адже у хлопчини є здібності. У Києві він не показав високого результату, але проїхав усю трасу і для нього це вже результат. Едуард отримав за це нагороду.

У федерації дякують керівникам усіх гуртків, де тренуються спортсмени-учасники змагань на картодромі «Чайка», за хорошу підготовку своїх підопічних.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*