календарь2016-2Низку медалей привезли місцеві спортсмени з чемпіонату України з гирьового спорту по довгому циклу, який відбувся 25-27 березня у Києві.
Чемпіонат проводився серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів. Водночас був проведений Кубок України до дня народження Гарнич-Гарніцького. Серед 14 областей, які представили своїх учасників турніру, було і шестеро тернопільчан, з яких четверо — мешканці Збаразького району. І кожен продемонстрував якісну підготовку та показав високі результати.
Зокрема Петро Багрій, який змагався у віковій групі 55-59 рр. серед ветеранів у ваговій категорії до 90 кг, став не лише чемпіоном України, а й показав абсолютно кращий результат (94 підйоми) серед чоловіків. Учень Петра Багрія Роман Порохняк (вагова категорія 65 кг) отримав одразу три перемоги — вчетверте став чемпіоном України, здобув “золото” у Кубку України і вперше виконав нормативи майстра спорту України. Вихованець тренера Віталія Гуголя Роман Баланюк вперше змагався, піднімаючи 32-кілограмові гирі, і став четвертим в чемпіонаті України серед дорослих, другим серед юніорів і четвертим у Кубку України. Честь збаражан відстоював ще один ветеран — Сергій Боднарчук, який здобув “срібло” у віковій категорії 55-59 років, змагаючись у категорії понад 90 кг.
— Поїхати до Києва, — відзначив тренер Петро Багрій, — ми змогли завдяки нашому благодійнику Роману Марцинишину, який вчасно профінансував затрати на дорогу до столиці.
Джерело: Народне слово