Заява Богдана Яциковського: «Будь-які спроби тиску на нашу партію та партійців отримають радикальну відсіч!»

– Заявляємо, що на депутата Тернопільської міської ради, члена фракції Радикальної партії Олега Ляшка Тараса Серетного чиниться політичний тиск та здійснюється незаконне переслідування.

Наш депутат обіймає посаду в.о. заступника начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

Протягом цього часу він зайняв жорстку та принципову позицію щодо наведення порядку у сфері землекористування на Тернопільщині. Під час проведення контрольних заходів та перевірок підрозділ, який він очолює, виявив численні порушення земельного законодавства.

Порушники притягнуті до відповідальності, в тому числі – і до кримінальної. Очевидно, що багатьом корупціонерам це не подобається. Неодноразово на адресу Тараса Серетного надходили погрози, лунали залякування та здійснювалися перешкоди при виконанні ним службових обов’язків. Але його позиція була, є і залишається принциповою та радикальною – злочинці мають бути покарані.

Чергова спроба дискредитації Тараса Серетного відбулася у грудні 2017 року. Провокатор хотів «запхати хабара» та отримав від депутата-радикала категоричну відсіч.

Але ми маємо серйозні факти, що на цьому їхні намагання не припиняться. В машину репресій вже включилися і деякі місцеві перевертні у погонах. Вони продовжують тиск на нашого партійця через фабрикування кримінальних справ.

Є небезпідставні підозри, що до цього ганебного переслідування причетні наші опоненти. «Політичні зозулі» хочуть усунути сильних конкурентів, використовуючи свої корупційні зв’язки у силових структурах. Заявляємо, що спроби тиску на нашу партію та партійців отримають радикальну відсіч.

В Україні майбутнього ми не залишимо місця для політичних пройдисвітів та їхніх прислужників у погонах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*