Завжди готові вислухати і допомогти

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Тернопільське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області надає матеріальне забезпечення в разі тимчасової втрати працездатності, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, здійснює страхові виплати  застрахованим особам, які втратили працездатність внаслідок нещасних випадків на виробництві. Крім того, працівники відділення займаються питаннями реабілітаційного лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань у реабілітаційних центрах санаторно-курортних закладів, фінансовим забезпеченням потерпілих на виробництві спектром послуг медико-соціальної реабілітації: медикаментами, оплатою лікування, ортопедичним взуттям, протезами, милицями, слуховими апаратами та іншими засобами, які передбачені індивідуальними програмами реабілітації інвалідів.

Громадяни звертаються до нас із питаннями, які їх найбільше турбують. За 10 місяців роботи Фонду соціального страхування України до Тернопільського міського відділення звернулося 512 громадян. За всіма цими зверненнями були надані роз’яснення, вирішені питання в межах законодавства, надані консультації. Окремі звернення вирішували одразу, а стосовно тих, які потребували додаткового вивчення й залучення інших установ та організацій, інформували заявників у найкоротший строк.

Працівники відділення готові надати кваліфіковані відповіді з питань, які належать до їх компетенції. Завдяки зусиллям та професіоналізму колективу вдається надалі залишатися провідником інтересів та законних прав людини праці. Постійно відвідують за місцем проживання осіб з інвалідністю, які потерпіли на виробництві. За цей рік працівники відділення приїжджали особисто до 86 осіб, щоб дізнатись, якої допомоги очікують люди від Фонду. Довіра людей – це пріоритет у роботі Фонду і справжня нагорода за кожну добру справу.

Проте трапляється, коли громадяни одразу звертаються до інстанцій вищого рангу, попередньо не з’ясувавши можливість вирішення свого питання у відділенні Фонду. Такі звернення, як правило, знову направляються до відділення для їх вирішення по суті.

Для прикладу можна навести звернення громадянки М. на «гарячу лінію» виконавчої дирекції Фонду про те, що вона не отримала страхові виплати. З’ясувалося, що кошти від Фонду були зараховані на картковий рахунок громадянки своєчасно, а питання полягало в тому, що банк із технічних причин не зміг направити SMS-повідомлення про зарахування коштів на мобільний телефон заявниці. Таких дрібних непорозумінь варто уникати, щоб у першочерговому порядку вирішувати нагальні проблеми людей. Тому просимо усіх громадян для отримання відповідей на свої запитання чи з пропозиціями щодо вдосконалення нашої роботи звертатися безпосередньо до відділення.

Тернопільське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 51 (3 поверх) та працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 по 17.00, у п’ятницю з 8.00 по 15.45, обідня перерва з 12.00 по 12.45.

Інформацію щодо діяльності Фонду та відділення можна отримати за телефонами:

  • відділ медичної реабілітації та соціальних послуг: 43-49-46
  • відділ роботи з потерпілими: 52-27-78, 43-49-46
  • прийом заявок-розрахунків: 52-40-27
  • відділ страхових експертів з охорони праці: 52-43-92

Працівники відділення завжди готові вислухати та допомогти у вирішенні ваших питань, адже будуємо свою роботу, спираючись не лише на букву закону, а й на принципи людяності та співчуття.

 

І. ПОВАР, начальник Тернопільського міського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*