«Завивали» сирени у місті – шукали викрадену дитину

У понеділок на лінію «102» зателефонувала тернополянка. Жінка повідомила про викрадення її одинадцятимісячної доньки разом із візочком. На пошуки дитини одразу скерували наряди патрульної поліції та груп швидкого реагування. Як розповів керівник обласної поліції Олександр Богомол, дитина зникла на вулиці Танцорова. До пошуків залучили багато правоохоронців, транспорт. Й справді, в дообідню пору у центральній частині міста «завивали» сирени патрульних автомобілів.

Знайшли дівчинку у Тернополі на Театральному майдані. Як стало відомо, дитину ніхто не викрадав – вона постійно перебувала під наглядом бабусі.

За словами Олександра Богомола, між родичами сталося непорозуміння – мати не знала, що бабуся взяла немовля на прогулянку. Цей інцидент важко психологічно травмував молоду жінку. У неї була істерика, і допомогу їй надавали лікарі.

Як зауважив п. Богомол, дуже «підігріли» тривожну атмосферу деякі «зіваки» – розповідями про те, що біля візочка з дитиною бачили циганку-підлітка. Керівник поліції вважає, що це своєрідний результат ксенофобії, яку активно розпалюють останнім часом в усій країні.

Ольга КУШНЕРИК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*