Запитуєте? Відповідаємо!

Чи правомірно утримувати в територіальному центрі за рахунок коштів районного бюджету працівників, які обслуговують одиноких громадян нещодавно створеної ОТГ?

Відповідь: відповідно до п.4 статті 89 БКУ за рахунок коштів об’єднаної територіальної громади. Оскільки такий центр у новоствореній ОТГ відсутній, таку послугу і надалі може надавати районний територіальний центр, а об’єднана територіальна громада за надані послуги повинна розрахуватися з районним бюджетом шляхом укладання угоди між районною та сільською радами та передачею відповідного трансферту.Така послуга населенню повинна надаватися

 Чурілова Тетяна Іванівна,   регіональний  консультант з бюджетних питань у Тернопільській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*