«За чоловіка хтось поставив підпис»,

припускає його дружина, і звернулася за допомогою у поліцію. Але чи був з того толк, про це у її листі.

 

«Шановна редакціє!

Звертається до вас жителька села Вівся Козівського району Рубашевська Надія Михайлівна з проханням допомогти у вирішенні проблеми. У 1971 році я вийшла заміж за Рубашевського Андрія Петровича, також уродженця с. Вівся. Його батьки працювали різноробочими в колгоспі, згодом отримали земельні ділянки.

У 2003 році ми уклали  договори із ПАП «Агропродсервіс» про оренду земельних ділянок на 10 років.

Чоловік помер 23 грудня 2016 року, я успадкувала все його майно. Вирішила не продовжувати договір оренди із ПАП «Агропродсервіс». Звернулася стосовно оплати за користування моєю землею. Але уповноважена особа повідомила: якщо хочу отримати кошти, маю принести відповідні документи, щоб продовжити договір, на що я не погодилася.

У Козівському земельному відділі мені повідомили, що є договір оренди із ПАП «Агропродсервіс» на одну із земельних ділянок, який нібито укладений у 2016 році моїм покійним чоловіком. Термін оренди спливає аж у 2026 році.

Хочу повідомити, що це неправда. Майже рік мій чоловік був важкохворий і не міг підписати ніякого договору. Я переконана, що хтось поставив підпис замість нього, тобто підробив документи. Ні я, ні він не хотіли продовжувати договори оренди із ПАП «Агропродсервіс».

6 лютого я звернулась із заявою в Козівське відділення поліції щодо порушення кримінальної справи стосовно посадових осіб ПАП «Агропродсервіс», однак донині ніхто не зателефонував. Тому я змушена звернутися до вас, шановна редакціє. Переконана, що ніхто, крім вас, не зможе мені допомогти.

Заздалегідь вдячна за допомогу та розуміння!

З повагою Н.М. РУБАШЕВСЬКА».

 

Редакція звернулася в обласну поліцію за коментарем щодо ситуації, описаної читачкою «Свободи». Й отримала таку відповідь:

«Слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області розглянуто Ваше звернення від 06.04.2018 щодо листа жительки с. Вівся Козівського району Рубашевської Н.М.  з приводу оформлення її покійним чоловіком Рубашевським П.А. договору оренди земельної ділянки із ПАП «Агропродсервіс».

За фактами, викладеними у зверненні Рубашевської Н.М. від 16.02.2018, Козівським ВП Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області проведено перевірку в порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», у процесі якої заявника опитано з приводу обставин, викладених нею у зверненні до Козівського відділу поліції від 06.02.2018.

Про результати розгляду звернення Рубашевської Н.М. від 06.02.2018 заявнику 06.03.2018  надіслано письмове повідомлення, у якому зазначено її право ознайомитися з матеріалами перевірки в приміщенні Козівського ВП Бережанського ВП ГУНП в Тернопільській області.

 

 

З повагою – заступник начальника                                                                         І.М.ПИНЯГА

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*