Повідомити новину

Поширити:

Збірна Зборівського району взяла участь у міжнародних змаганнях з легкої атлетики в місті Седльце (Республіка Польща). До складу команди увійшли вісім юних атлетів вікової категорії від 2002 року народження і молодші. За результатами змагань команда Зборівщини здобула дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі в особистих змаганнях, а в естафеті 4х100 м посіла друге місце.
Так, Уляна Рава виборола перше місце на дистанції 600 метрів; ще одне золото завоювала Андріана Антонюк на дистанції 1000 метрів; друге місце у Марії Мочук (дистанція 600 метрів) та Тетяни Лук’янської (дистанція 100 метрів); а Святослав Наконечний посів ІІІ місце на дистанції 1000 метрів. В естафеті 4х100 метрів команда дівчат у складі Лук’янська Тетяна, Антонюк Андріана, Тихоліз Христина та Рава Уляна була другою. Загалом, з міжнародних змагань з легкої атлетики в місті Седльце збірна Зборівщини, представляючи чести України, привезла 9 медалей.
Участь зборівських легкоатлетів у змаганнях стала можливою за ініціативи голови Зборівської районної державної адміністрації Ігоря Яворського та за сприяння директора Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталія Семенюка.
«Пріоритетами у діяльності влади є сприяння розвитку спорту та зміцнення матеріально-технічної бази спортивної інфраструктури, – наголосив очільник району Ігор Богданович. – Щиро вітаємо наших земляків з високими досягненнями, зразковими результатами та бажаємо ще більш блискавичних перемог».
Керівником команди району у міжнародних змаганнях з легкої атлетики було призначено начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олену Поплінську. А відповідальність за життя та здоров’я учасників збірної команди поклали на тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Небельського.