Дві медалі – “золоту” і “бронзову” здобули юні легкоатлети Тернопільщини на чемпіонаті України серед юнаків 2003 р.н. і молодших, який відбувся 6-8 червня на стадіоні «Динамо» в місті Харкові.

В бігу на 2000 м з перешкодами з результатом 7.38,77 сек чемпіонкою України стала Когут Тетяна, а вихованка Зборівської ДЮСШ Антонюк Андріана в бігу на 3000 м виборола бронзову медаль, показавши час 10.48,08 сек. Четвертою в спортивній ходьбі на 3000 м, з новим рекордом області – 16.17,72 сек, завершила дистанцію Франків Олександра.

Два сьомих місця за метальниками спису: Мостовою Дариною – 28.83 м, та Петришин Степаном – 39.57 м. Максим Клименко в бігу на 100 м показав дев’ятий час – 11.82 сек, а в фінальному забігу на 200 м завершив біг восьмим – 24.66 сек.

Також треба відзначити учня Кременецької ДЮСШ Ніколайчука Романа, який в попередньому забігу на 800 м пробіг з четвертим результатом – 2.07,92, але в фіналі йому завадила фінішувати травма, зазначили в обласному управлiннi фізичної культури та спорту.