Як діти із сходу відсвяткували Великдень на Тернопільщині

Півтори сотні дітей з Донецької області провели Великодні свята у родинах Тернопілля. Школярі ознайомилися з особливостями західноукраїнських традицій святкування Пасхи, взяли участь у цікавих екскурсіях, майстер-класах з писанкарства. У понеділок, 9 квітня, на них чекала ще й насичена розважальна програма — боулінг, катання на ковзанах, перегляд кінофільму в ТРЦ «Подоляни». Зустрівся з юними гостями зі сходу голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«Діти України, незалежно від того народилися вони на сході чи заході, — це одна велика дружня родина. Завдяки подібним програмам обміну вони відчувають себе єдиним українським народом, що, безумовно, сприяє зміцненню нашої нації», — зазначив голова ОДА.

За його словами, діти, які проживають у зоні АТО, — найбільш вразлива категорія, тому подібні заходи мають на меті хоча б на період свят змінити непрості обставини їхнього життя.

«У подальшому  ці діти творитимуть майбутнє України, і сьогодні наш обов’язок — надати їм змогу побачити рідну країною іншою — мирною, спокійною, благополучною. Завдяки цьому вони розуміють, що Україна — єдина, і лише в єдності ми подолаємо всі наші проблеми та негаразди. Подібні акції, безперечно, проводитимемо й надалі», — наголосив Степан Барна.

Нагадаємо, групи дітей з Донеччини, зокрема Мангушського району, святкують Великдень та Різдво у теплому колі родин Тернопільщини вже три роки поспіль. Цьогоріч впродовж чотирьох днів, з 6 до 9 квітня, вони гостювали у сім’ях, які проживають у шести районах області — Кременецькому, Шумському, Зборівському, Збаразькому, Бережанському й Тернопільському.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*