Викрито шість порушень правил рибальства

 

В період з 10 по 17 липня Тернопільським рибоохоронним патрулем було викрито шість порушень правил рибальства.

В рамках проведених оперативних заходів було вилучено чотири одиниці заборонених знарядь лову, човен та 14,9 кг водних біоресурсів. Збитки, завдані рибному господарству за цей період, склали 3026 грн. До суду передано чотири справи для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Для прикладу, 10 липня під проведення рибоохоронного рейду спільно із громадськими організаціями «Галичина» та «Скеля» виявлено та задокументовано три грубих порушення. Інцидент стався на водоймі загального користування в с. Ласківці Теребовлянського району Тернопільської області.

Жителі Теребовлянського району ловили рибу з човна забороненими знаряддями лову – сітками ставними, у кількості 3 шт. Браконьєрам вдалось впіймати таку рибу: карась – 60 шт., короп (сазан) – 4 шт., окунь – 1 шт., загальною вагою 13,8 кг. Збитки становлять 2261 грн.

Адміністративні матеріали направлено на розгляд в Теребовлянський районний суд для вирішення справи по суті. Сітки, водні біоресурси та човен вилучено.

«Хочу наголосити, що забороняється проводити вилов водних біоресурсів такими знаряддями лову, як: сітка, «ятір», «павук» (більше 1х1 м), «заборчик», «екран», колюче знаряддя для вилову методом багріння («драч»), ості, бредень, вибухові та отруйні речовини, електровудка тощо», – заявив керівник рибоохоронного патруля Тернопільщини Володимир Максимів.

Закликаємо рибалок обов’язково повідомляти про виявлені факти браконьєрства на водоймах та ринках області за тел.: (0352) 27-70-34(097) 427-85-95.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*